picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotografia wnętrz Zielona Góra, poszukuję!

fotografia wnętrz Zielona Góra, poszukuję!

Żąda fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

qwuster

Posty: 1

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

esdoen1

Posty: 13

 
Wybór fotografów jest niezwykle duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne fotografie. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wówczas wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Gimu4545

Posty: 7

 
Gusta są bardzo inne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na śliczne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Nikuś23

Posty: 3

 
Dziś jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, wobec tego weselę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś niezmiernie interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

090913123

Posty: 3

 
Mnie bardzo podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana przez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko, a ja byłem bardzo zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się bardzo, dlatego jeśli chcecie zrobić wnętrza w profesjonalny sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Yuri20

Posty: 2

 
Dziś fotografie są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale fotografie są takim dopełnieniem, dlatego pożądane byłoby je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna i wykona takie fotografie ślubne, z których będziemy niesłychanie zadowoleni.

Agaaa56

Posty: 7

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

ulotker

Posty: 12

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Wygodniś22

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture