picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Jeśli macie w Warszawie jakieś sprawdzone biuro rachunkowe, które profesjonalnie podchodzi do klientów i jest z nimi dobry kontakt to dajcie namiar. Mam już dosyć mojego biura, z którym trudno się dogadać i chętnie bym zmienił, tylko nie chce wpaść z deszczu pod rynnę więc jak coś ewentualnie ktoś może poradzić to byłoby super.

Antekkk

Posty: 1

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o większość biur rachunkowych to ich obsługa ma kompleksowy charakter i dotyczy to między innymi takich spraw jak podatki, rozliczenia z US, ale również takich kwestie takie jak sprawy związane z ZUS więc to też dobra opcja i na pewno z takiego kompleksowego wsparcia warto będzie skorzystać.

AnnnnoD

Posty: 4

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o rozliczanie podatków to jednak współpraca z biurem rachunkowym będzie najlepszą opcją. Samodzielnie nie będzie się trzeba w to bawić i mamy gwarancje, że ktoś będzie w stanie nam ten temat ogarnąć w taki sposób, że wszystko będzie zgodne z obowiązującymi przepisami.

Kitas

Posty: 2

 
Potwierdzam, jeśli chodzi o biura rachunkowe to firmy, które funkcjonują obecnie na wysokim poziomie i można liczyć na kompleksową obsługę z ich strony. Większość biur działa obecnie w taki sposób, że gwarantują obsługę zarówno jeśli chodzi o US jak i kwestie związane z ZUS. Więc można liczyć na kompleksową ofertę i pomoc w zakresie i podatków i kwestii związanych z kadrami i płacami.

Jasio234

Posty: 2

 
Najważniejsze moim zdaniem to nawiązanie współpracy z takim biurem, z którym będzie wiadomo, że nie będzie problemów z kontaktem. To w sumie taka podstawowa kwestia, na którą trzeba będzie zwrócić uwagę. Dzięki temu ostatecznie można liczyć na to, że będzie dobra współpraca i będzie można sprawnie różne kwestie załatwiać odnoszące się między innymi właśnie do przygotowywanych dokumentów.

icee

Posty: 5

 
Oferta przygotowywana przez biuro EffePro z Warszawy (www.effepro.eu) wypada bardzo dobrze. Kompleksowe podejście do spraw płacowych, kadrowych, podatkowych. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Przede wszystkim bardzo dobra oferta i faktycznie profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Jeśli chodzi o mnie to jestem w pełni zadowolony ze współpracy z nimi. Nie ma problemu z otrzymaniem potrzebnych dokumentów.

Acclaim

Posty: 16

 
Poszukaj kogoś kto będzie gwarantował kompleksowo usługi zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z księgowością, podatkami jaki i też te kwestie, które odnoszą się np. do kadr i płac. Warto, by to jakaś osoba w jednym ręku miała i to pewnie będzie najlepsza dostępna opcja. Masz kompleksowo w jednej ręce wszystkie usługi związane z obsługą firmy.

pawel253

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture