picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

Szukam firmy, która oferuje busy do Niemiec spod drzwi pod wskazany adres. Dobrze, jeśli mogłabym zabrać o jedną wielką walizkę. Niektórzy wiem, że robią bardzo duży problem i trzeba płacić.

juron

Posty: 1

 
Przewozy do Niemiec są w przeróżnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

mirekp2005

Posty: 13

 
Bardzo dobrze mieć swojego ulubionego przewoźnika. Busy do Niemiec pomorskie oferowane są przez wiel firm, jednak nikeórzy są bardzo niemili. Trzeba uważać na każdym kroku.

Lupusx

Posty: 11

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeśli coś macie to możecie mi też polecić.

TomekK

Posty: 4

 
Bardzo dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem bardzo wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

hmmm87

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o przewozy do Niemiec to należałoby zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

Bryzyt1

Posty: 10

 
Mogę polecić Ci sprawdzoną firmę, z jaką jeżdżę już od jakiegoś czasu. Po linkiem znajdzesz przewozy do Niemiec https://www.beatabus.pl. Wykonują kursy z adresu pod adres, więc to jest bardzo wygodne.

Suit

Posty: 4

 
Niezwykle sporo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, gdyż jest wygodny niż autokar. Jestem niezmiernie wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

DobreSlowo

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture