picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Usuwanie blizn potrądzikowych, gdzie warto ?

Usuwanie blizn potrądzikowych, gdzie warto ?

Szukam propozycji gabinetów oferujących depilację laserową w Rzeszowie. Zależy mi też na opiniach ogólnie o tym zabiegu. Na co się nastawiać? Dziękuję.

setka33

Posty: 13

 
Mama powiedziała, iż na nieszczęście nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać każdego dnia maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, iż laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Elros

Posty: 15

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na własnej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

gumisiek

Posty: 12

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który oprócz tego ma w własnej ofercie jeszcze sporo innych cennych :) Jak dla mnie to niezwykle skuteczna metoda na odmładzanie skóry.

xxx_bob

Posty: 9

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wówczas efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

Lizusek45

Posty: 17

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, iż mają drożej, fajnie iż ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Raduję się, albowiem najprawdopodobniej się tam wybiorę.

MiG66

Posty: 14

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i faktycznie po wykonaniu właściwej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i niezmiernie się z tego faktu weselę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

mew soncz7777

Posty: 14

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej fachowych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

Leodewinek

Posty: 32

 
Z uwagi, iż już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To bardzo dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne faktycznie niewielkie sumy.

Klaudi

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture