picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gabinet kosmetyczny w Krakowie, czy polecicie ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, czy polecicie ?

Dzień dobry :) Szukam fachowego salonu urody w Krakowie, który gwarantuje mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Elumino56

Posty: 6

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o sporo za mnóstwo. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

labuh

Posty: 20

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na zlikwidowaniu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz wiecej. Myślałam o jakimś doświadczonym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

TomekK

Posty: 17

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Lupusx

Posty: 14

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, gdyż od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

Pszemeg

Posty: 11

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

roudee

Posty: 8

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

dedruch

Posty: 6

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

Aga-lloch

Posty: 18

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezwykle dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), niemniej jednak nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Simon23

Posty: 22

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

szulmar

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture