picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Peeling kawitacyjny z kwasem migdałowym

Peeling kawitacyjny z kwasem migdałowym

Mam dość walki z zaskórnikami. Gdzie mogłabym wykupić korzystną kurację peelingiem kawitacyjnym w Krakowie?

Dider45

Posty: 12

 
Kupiłam samodzielny zestaw do depilacji laserowej, ale to tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam. Jednak profesjonalny salon piękna wygrywa rywalizację z samodzielnie użytkowanymi narzędziami.

Fercet

Posty: 19

 
W pracy kumpele zachwycają się zakupami grupowymi, ale ja jakoś nie jestem do tych kuponów przekonana. Wolę zapłacić w większym salonie i mieć pewność, że obsługują mnie profesjonaliści.

tomalix

Posty: 24

 
Na twoim miejscu wybrałabym się do salonu piękna, gdzie masz w jednym miejscu wszystkie zabiegi. Większość klientek po kilku wizytach otrzymuje w Krakowie karty rabatowe lub przeznaczone dla stałych klientek. Słyszałam, że na Karmelickiej w Krakowie jest super salon piękności.

agapod17

Posty: 23

 
Zapisz się na międzynarodowe targi kosmetyczne w Krakowie, a na pewno znajdziesz salon, który spełni twoje oczekiwania.

noman1

Posty: 17

 
Na najlepszym oczyszczaniu cery byłam tu www.jadorebeauty.pl. Obserwuję ich stronę cały czas wyczekując promocji. Daję sobie tam chwilę relaksu na peelingu i masażu. Mają ogromną powierzchnię użytkową i to jeden z najbardziej znanych salonów piękna w Krakowie. Dużo kobiet odwiedza, dlatego według mnie strzał w dziesiątkę.

Pendrzec

Posty: 28

 
Może razem się umówimy do salonów?

Też bym chętnie czegoś poszukała w Krakowie. Daj do siebie namiar.

Dagmara87

Posty: 22

 
Fryzjera, panią Basię i masaż mogę ci polecić w www.jadorebeauty.pl. Przymierzam się też do wybielania zębów. Takich kosmetyków i środków pielęgnacyjnych nigdzie indziej nie znajdziesz. Do tego widać, że salon jest duży i bardzo zadbany. Nigdzie indziej nie chodzę, dlatego polecam.

skupicccc24

Posty: 26

 
Umawiaj się w salonach na próbne zabiegi lub oglądaj portfolio przed i po. Mi to zawsze pomaga wybrać wykwalifikowanego fachowca. Nie znam się na sprzęcie, którego używają salony piękna, ale jednak zdjęcia potwierdzające użyteczność robią na mnie dobre wrażenie.

Virgooo

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture