picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Główka fryzjerska

Główka fryzjerska

Potrzebuję zakupić sobie do domowych treningów nożyczki fryzjerskie, co na początek mojej przygody:) wybrać i gdzie takie najlepiej zakupić?

Klaudi

Posty: 13

 
Zawsze składam zamówienie w hurtowni fryzjerskiej online i wszystko jest ok. Generalnie wolę zakupy poprzez internet, a jeśli chodzi o tę hurtownię to polecam ją i życzę udanych zakupów.

Aliner56

Posty: 15

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać trafnie. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, albowiem nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

Klarka34

Posty: 17

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

bartek33

Posty: 10

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, gdyż te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

pawel253

Posty: 16

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

doprzodu67

Posty: 17

 
Mają bardzo dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

gregcie@

Posty: 11

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę dobrej jakości, ponieważ te tańsze służą bardzo krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę złotych i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Ron

Posty: 23

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bowiem widzę, że mają porządnej jakości wyroby, renomowanych producentów.

MShR

Posty: 10

 
Kupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Wybierasz w zależności od tego, co chcesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, dlatego taką wybrałem, bo najlepiej się na takiej ćwiczy.

Sagerrak

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture