picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie wykonam w Tarnowie trwałą depilację ?

Gdzie wykonam w Tarnowie trwałą depilację ?

Jeszcze do niedawna mieszkałam w Gdańsku, jednakże mąż jest z Tarnowa i teraz mieszkamy wspólnie u jego rodziców. Jest tutaj gdzieś niedaleko jakiś salon z Vacuum jet’em? Chodziłam na zabiegi u siebie, no ale nie będę z Tarnowa do Gdańska jeździć :P liczę, że tutaj też jest jakiś fajny salonik.

Aga-lloch

Posty: 28

 
Dziewczyny, wiecie możne jakie są koszty depilacji laserowej nog, pach i okolic bikini? Czy to jest bezpieczna metoda i ile razy trzeba ja powtarzać? 

dof77

Posty: 28

 
Bardzo fajny salon jest na ul. Nowy Świat, nazwa salonu to Body and Beauty Clinic (o ile dobrze napisałam) i ja ogólnie tylko tam chodzę obecnie. Wcześniej chodziłam jeszcze do innego salonu, ale się nie sprawdził kilka razy. Nie chcę robić im złej opinii, bo może zmienili się od tego czasu, ale ten salon na Nowym Świecie cały czas trzyma wysoki poziom obsługi więc spokojnie mogę go polecić każdemu :) Jeśli jeszcze tam nie byłaś, to sprawdź sobie ich stronkę czy się wybierz, bo naprawdę warto :) Tylko mi terminów nie zabieraj we wtorki na 14-15 ;)

nemiasty

Posty: 16

 
Któraś z dziewczyn wypowiadała się na forum na temat depilacji laserowej, bo sama z niej skorzystała. Bardzo sobie chwaliła, mimo bólu, bo włosy nie odrastają jej już kilka miesięcy

Ron

Posty: 23

 
Dziewczyny, czy któraś depilowała się laserem? Chce spróbować i nie wiem, czy nie szkoda szmalu i bólu. Czy to jest skuteczne? Proszę o info z autopsji. Dzięki!!!

NanoTECH

Posty: 21

 
Chciałam sie zdecydować na laserowe usuwanie włosów, nie wiem natomiast za wiele o tym zabiegu. Może ktoś potrafi mi pomóc?? Czy to jest skuteczne??? I czy sie oplac??

Jogaaa2

Posty: 16

 
Body and Beauty na nowym świecie już odwiedzałaś? Ja właśnie tam chodzę i sobie chwalę, kumpela też tam chodzi i obie jesteśmy zadowolone. O ile jeszcze nie byłaś, to tam skieruj swoje kroki. Ja jestem zadowolona z tego salonu, bo po pierwsze - mają terminy wizyt i dogodne godziny otwarcia oraz mają dużo zabiegów i znają się na tym co robią. Do tego obsługa jest supersympatyczna…. kiedyś z jedną Panią siedziałam jeszcze pół godziny po zabiegu i gadałyśmy, bo akurat nie było klientek.

090913123

Posty: 29

 
Witaj Mała! Na kościuszki masz klinikę piękna, Body and Beauty Clinic o ile dobrze napisałam. Ja już tam chodziłam na depilację i jest naprawdę dokładna. Byłam w kilku salonach, ale tutaj są miłe Panie i właśnie bardzo dokładne. Czasami jest problem, bo ktoś tak depiluje że zostają włoski (no a nie można depilować tej samej skóry drugi raz od razu na jednej wizycie) i potem masz problem.. ale tutaj Panie są profesjonalne i nic nie zostaje. Ogólnie mają dużo różnych zabiegów i odchudzanie na maszynkach vacuum i paznokcie robią, warto tam wpaść ;-)

skupicccc24

Posty: 26

 
Było już sporo na tym forum. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Fajae

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture