picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Zabieg makijażu permanentnego, pomocy

Zabieg makijażu permanentnego, pomocy

Witam serdecznie, czy znacie gabinety w Gdańsku potrafiące usuwać zmarszczki w tempie ekspresowym?

Zależy mi na fantastycznym efekcie.

icee

Posty: 12

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu http://www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

Klarka45

Posty: 29

 
Pracuję w gabinecie kosmetycznym i wiele kobiet narzeka, że muszą chodzić na zabiegi, bo boją się używania tańszych kosmetyków. Teraz lepiej zainwestować w droższy zabieg odświeżenia cery niż ryzykować tanimi wynalazkami z drogerii.

azBee

Posty: 19

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

Dobrusienka

Posty: 23

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

vokalek

Posty: 26

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

eGall

Posty: 27

 
Najlepsze efekty powiększania ust miałam w www.bel-viso.pl.

Wrócę tam na pewno. Musisz jednak wcześniej zarezerwować wizytę, bo gabinet jest naprawdę mocno oblegany. Mogę powiedzieć dwie rzeczy. Staranność i wynik to główne cechy wizyty w Bel Viso. Polecam, bo na pewno będziesz zadowolona :) Możemy nawet się razem umówić, jeżeli mieszkasz w Gdańsku.

12erBis

Posty: 19

 
Niezależnie od tego gdzie idziesz musisz mieć pewność, że zabieg jest wykonywany w środowisku sterylnym.

nemd

Posty: 27

 
Jeżeli szukasz czegoś na terenie Gdańska polecam serdecznie gabinet www.bel-viso.pl.

Pytaj o panią Anię. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, powiększeniu ust i wypełnia znakomicie zmarszczki kwasem hialuronowym. Sterylne środowisko i gwarantowana skuteczność bez powikłań. Odwiedzam gabinet, kiedy tylko oszczędzę trochę pieniędzy.

Bialy_Wilk

Posty: 31

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture