picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobry fryzjer w Katowicach, znacie ?

Dobry fryzjer w Katowicach, znacie ?

Pytanie może tendencyjne :D lecz rzeczywiście szukam dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

Kidi

Posty: 8

 
Sposobów na cellulit w gabinecie sporo się znajdzie :) Ale to prawda, że trzeba udać się do dobrej kosmetyczki w Katowicach. Najlepsze są duże sprawdzone, profesjonalne salony. W mniejszych gabinetach nie ma takiego zakresu usług.

Acclaim

Posty: 10

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

23-Obert

Posty: 6

 
Mnie zależało na dobrym fryzjerze w Cieszynie na wesele. Szczerze to jest dylemat. Zwykłe podcięcie włosów zrobi ci każdy. Gorzej, jak sobie umyślisz coś oryginalnego. Wiem, że tak jest. Już wtedy „pani Małgosia”:) nie do końca jest pewna, czy da radę. Na pewno warto wejść do salonu i po prostu porozmawiać.

Humerek

Posty: 29

 
Nasze odwieczne dylematy :D Skąd tu wziąć dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie sprawdzisz, to nie będziesz wiedzieć. Fryzjerstwa mamy mnóstwo. Nie ten to inny salon. Pozdrawiam.

Grabow12

Posty: 8

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden kłopot. Ale wiadomo, że warto dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w którym chcemy go wykonać. Powiem tak, że im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

agapod17

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture