picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Chciałabym wykonać zabiegi kosmetyczne, gdzie ?

Chciałabym wykonać zabiegi kosmetyczne, gdzie ?

Jestem już w takim wieku, że niestety bez kosmetyczki od czasu do czasu trudno jest wyglądać jakoś tak, żeby dzieci na ulicy nie uciekały w popłochu. Pracuję jako opiekunka do dzieci i muszę młodo wyglądać, zatem proszę Was o nakaz dobrego salony odnowy (Najlepiej w Wawie). Dzięki po stokroć!

Pozdrawiam z Ursynowa.

Dagaaa4

Posty: 26

 
Dobrze, iż pytasz, albowiem rzeczywiście znam taki salon. Ja już tam chodzę odkąd się przeprowadziłam do Warszawy, w maju. To był pierwszy salon w sumie, do jakiego trafiłam po przyjeździe. Potem byłam w innym, albowiem jest bliżej mojego domu, niemniej jednak ten drugi był… krótko mówiąc „kiepski”… ogólnie ten, który mogę polecić to ten na żoliborzu www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tutaj masz dokładniejszy adres. Jak chcesz odmładzanie, to Panie dobiorą Tobie to, co najlepiej będzie pasowało do stanu twojej cery.

kaptur22

Posty: 28

 
Jeżeli chodzi o mnie to na mickiewicza jest jeden taki salon, który jest jak miód… zaraz ci poszukam adresu www, lecz najpierw muszę powiedzieć, iż lepszego salonu w Polsce nie widziałam. Przeprowadziłam się pół roku temu do UK i generalnie tutaj jakość usług kosmetycznych jest niezwykle wysoka, lecz w Wawie i chyba generalnie w Polsce to jest najlepszy salon. http://www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tutaj masz link od razu z cennikiem, o ile zwracasz na to spostrzeżenie… bo wiem jakie są zarobki w Polsce… lecz salon nie jest drogi według mnie natomiast naprawdę należałoby polecić!

roudee

Posty: 32

 
Dobrze, że napisałaś póki jeszcze pamiętam, albowiem ja ogólnie nie jestem z Warszawy, po prostu czasem tutaj wpadam, tak żeby pogadać z klientami mojej firmy. Miałam miecćz nimi spotkanie 21-szego natomiast okazało się (jak już byłam prawie w Wawie), że muszą przenieść o dwa dni później, natomiast że ja jestem z Gdańska, no to już zostałam w Wawie i poszłam sobie na odmładzanie. http://www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl tu masz dokładny adres salonu w jakim byłam. Baaardzo polecam, albowiem rzadko kiedy widziałam tak świetnie przygotowane kosmetyczki. Wiedziały od razu czego mi brakuje!

blues

Posty: 21

 
Jak dla mnie jedynie http://www.kosmetyczka-warszawa.waw.pl. To jest salon, który jest dla mnie niekwestionowanym numerem jeden, już w sumie od dłuższego czasu. Byłam tak już na paru zabiegach, choć czasem trudno jest się umówić, bowiem po prostu jak się laski skumały, że tam jest taka kapitalna obsługa, zabiegi nie są kosztowne zaś faktycznie działają cuda… no to się troszkę kolejki porobiły, niemniej jednak jeśli jesteś „w potrzebie” ;-) no to zawsze zdołają ciebie gdzieś tam wcisnąć. Będę z Tobą duchowo, aby udało ci się wrócić do formy, jaką wcześniej miałaś, na pewno się uda.

Papatki

Lesny

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture