picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Włosy pasemka SMEGGI grube

Włosy pasemka SMEGGI grube

Gdzie znajdę najlepsze gęste włosy do przedłużenia? Zależy mi na tym, aby włosy się nie plątały i były podatne na farbowanie.

Kidi

Posty: 17

 
Ja niestety musiałam iść na szkolenie dedykowane nakładaniu włosów. Sama nie radziłam sobie z ich przygotowaniem. Warto poznać zaufaną fryzjerkę, która krok po kroku wytłumaczy proces nakładania. Będziesz wiedziała też, jak stoisz z kosztami i terminem ich przydatności.

Ron

Posty: 23

 
Współpracowałem w salonie fryzjerskim z wieloma firmami dostarczającymi włosy (niby) naturalne. Dopiero po wykorzystaniu oferty www.smeggi.pl zrozumiałem, co to znaczy jakość. Wszystkie moje lojalne klientki korzystają.

Wiele z nich nosi taśmy słowiańskich, dziewiczych włosów na co dzień. Wystarczy tylko drobne szkolenie dotyczące ich przypinania. Wiem, że Smeggi organizuje sporo spotkań zapoznawczych z produktem tej klasy, dlatego proponowałbym Ci wykorzystanie tej perspektywy. Przypniesz włoski pierwszy raz i się zakochasz. Gwarantuję :)

ZeljkoF

Posty: 19

 
Najtrudniej będzie dobrać fakturę włosów doczepianych. Musisz skorzystać z oferty sklepu, który ma sporo kategorii kolorystycznych.

Morchepl

Posty: 25

 
Musisz poznać różnicę między włosami przypinanymi syntetycznymi, a naturalnie ścinanymi z głowy. Po prostu inna bajka i długoterminowe zastosowanie. Możesz kupić sama, ale później dobrze, żeby znajoma fryzjerka nauczyła cię najlepiej przypiąć włoski. Później się przyzwyczaisz i wejdzie w krew. Taka czynność zajmuje maksymalnie kilka minut.

miga

Posty: 24

 
Polecam włosy europejskie i słowiańskie, dobrane idealnie pod twój naturalny kolor. Zobacz, czy włosy ci się nie zsuwają z głowy. Dla mnie to był duży kłopot, jak zamawiałam tańsze :)

Czytelnik2

Posty: 13

 
Idealnie układają się włosy słowiańskie. Przedłużenie wykonuj w salonie z potwierdzonym doświadczeniem. Ja raz poszłam do taniego i niestety po zdjęciu przypinek miałam na głowie kiepską sytuację. W każdym razie warto spróbować. Kilka miesięcy pochodzić z bujną czupryną :)

Asd7

Posty: 28

 
Włosy dziewicze słowiańskie to numer jeden, bo jakość premium wytrzyma przez rok, a nawet dłużej. Kilkaset złotych to żaden koszt, jeżeli zobaczysz, jak pięknie wyglądasz :)

Xarn

Posty: 22

 
Stawiaj tylko na naturalne włosy.

Wiem, że marka http://www.smeggi.pl specjalizuje się w ich dystrybucji. Moja fryzjerka cały czas poleca ich produkty. Kupiłam sobie okazjonalnie taśmy włosów, bardzo gęste i według mnie mają super dopasowanie do kształtu głowy. Moje kumpele, które niby się znają w ogóle nie potrafiły zgadnąć skąd mam takie super włoski :)

skrl

Posty: 17

 
Marka http://www.smeggi.pl w kategorii włosów naturalnych jest nie do pobicia. Mówię to, jako zawodowa fryzjerka, która ma na co dzień styczność z ich produktami. Przede wszystkim bardzo trudno znaleźć w pełni naturalne włosy. Po drugie muszą być mięciutkie i podatne na zabiegi fryzjerskie.

Według mnie marka Smeggi Slavika to rozwiązanie, jakiego szukasz.

Polerusik

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture