picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

laserowa redukcja przebarwień

laserowa redukcja przebarwień

Mam trądzik i leczenie farmakologiczne w ogóle na mnie nie działa. Przyjmę wszystkie propozycje, jak pozbyć się tego problemu, najlepiej we Wrocławiu.

AlU

Posty: 10

 
Pamiętaj, że najlepsze gabinety medycyny estetycznej praktycznie nie ingerują w ciało. Metody bezinwazyjne gwarantują niezły wynik, bezpieczeństwo, a i nie odczujesz żadnych skutków ubocznych.

MShR

Posty: 13

 
Fotoodmładzanie na pewno działa, bo laser pobudza skórę do regeneracji. Ten fakt jest potwierdzony naukowo. Poza tym, jeżeli regularnie korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej przedłużasz wytwarzanie kolagenu, wpływającego na odbudowę cery.

Jacek1812

Posty: 28

 
Regularnie chodzę do salonu www.bodylaser.com.pl i na przestrzeni dwóch lat zdążyłam usunąć trwale owłosienie, nie używam też kosmetyków, bo mam super cerę po laserowych zabiegach.

PP_EQP

Posty: 25

 
Dużo kobiet boi się medycyny estetycznej, ale np. działanie lasera zostało potwierdzone przez lekarzy, dlatego moim zdaniem warto od czasu do czasu odświeżyć cerę.

xacti

Posty: 28

 
Teraz gabinety kosmetyczne oferują zabiegi na bazie światła (IPL) lub fal radiowych (RF). Najlepiej jest połączyć dwie technologie w cyklach. Wtedy zyskasz pewność trwałego wyniku.

tombruce

Posty: 26

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture