picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Polecacie foteliki rowerowe?

Polecacie foteliki rowerowe?

Hej, możecie polecić mi jakiś porządny sklep internetowy z kamizelkami do nauki pływania? Będę ogromnie wdzięczny za namiary.

Mnicho56

Posty: 22

 
Witam serdecznie wszystkich.

Miałam niesłychanie podobny dylemat jeśli chodzi o kupno nosidełka turystycznego. Sprawdziło się on w stu procentach, moje dziecko również było zadowolone. Na stronie internetowej http://www.aktywnyrodzic.pl będziecie mogli dokonać zakupu danego przedmiotu. Nie będziecie żałować tego zakupu, umili wam życie.
Pozdrawiam gorąco.

Xarn

Posty: 22

 
Dzień dobry, niezwykle chciałabym odnaleźć porządny sklep internetowy, w którym będę mogła bez problemu zakupić dla swojego dziecka przyczepkę rowerową. Zależy mi w szczególności na jakości. Jeśli wiecie w jakim sklepie internetowym można zakupić daną rzecz to niezwykle was proszę abyście podzielili się ze mną daną informacją.

Będę ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością.

EMU_2009

Posty: 28

 
Dzień dobry, mam dziecko, które niezwykle chciałoby jeździć ze mną na wycieczki rowerowe, jest jednakże za drobne i nie umie jeździć rowerem. Możecie mi coś doradzić odnośnie przyczepki rowerowej? Zależy mi na szczerych odpowiedziach, albowiem rozważam kupno czegoś takiego. Mam nadzieje, iż mogę na was liczyć.

Pozdrawiam.

Tomaszek22

Posty: 24

 
Hej, moje dziecko niezwykle lubi pływać i chcę zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Postanowiłem, że kupię dla mojego dziecka kamizelkę do nauki pływania. Możecie mi doradzić gdzie powinienem coś takiego kupić aby było bezpieczne i w przystępnej cenie?

Czekam na informacje.

irek1981

Posty: 23

 
Dzień dobry, moja siostra ma małe dziecko i niezwykle w wielu przypadkach nosi je w nosidełku turystycznym, mówi, iż jest ono niezwykle wygodne i lubi z niego korzystać. Z tego co wiem to kupiła je ze sklepu internetowego http://www.aktywnyrodzic.pl, jednakże nie mam pojęcia ile zapłaciła za nie. Musicie sami zbadać i zdecydować, pozdrawiam.

kimeeer

Posty: 13

 
Dzień dobry, niesłychanie chciałabym poznać wasza opinie na temat sklepu internetowego http://www.aktywnyrodzic.pl, mam zamiar zrobić w nim zakupy, chcę mojemu chrześniakowi nabyć przyczepkę rowerową. Zależy mi na jakości zatem zawracam się do was z prośbą abyście wyrazili swoje zdanie na dany temat.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

koooscislaw

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture