picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy naprawdę jest to dobra zabawa?

yetisize

Posty: 8

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niezmiernie przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, która organizuje rzeczywiście niezmiernie dobre spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym przez tę firmę i dodatkowo będziesz bardzo dobrze się bawił na spływie.

Begin22

Posty: 24

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach albowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest faktycznie niesłychanie niewielkie.

345_14

Posty: 9

 
Sam już częstokroć pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są faktycznie przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

grzes3345

Posty: 12

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

StaryChemik

Posty: 19

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

file444

Posty: 10

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Urszulka_56

Posty: 16

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

Klarka34

Posty: 11

 
Rzeka Tanew jest niezmiernie słynna jeżeli chodzi o kajaki bowiem posiada śliczne widoki i nie jest niezmiernie wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

gregBard

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture