picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Wodoodporne torby rowerowe, gdzie warto ?

Wodoodporne torby rowerowe, gdzie warto ?

Co myślicie o wodoodpornych plecakach żeglarskich? Chciałbym coś takiego nabyć sobie do użytku, jak jeżdżę na skuterze. Zda egzamin, gdzie idzie coś takiego nabyć?

345_14

Posty: 7

 
Zawsze mam przy sobie na rowerze wodoodporną torbę rowerową. Nigdy nie wiadomo, co może nam się zdarzyć. Zwłaszcza jesienią korzystam z tego praktycznego gadżetu. Nie są aż tak niesłychanie kosztowne, żeby nie można było sobie na coś takiego pozwolić.

Pan_zajaczek

Posty: 19

 
Polecam ten sklep, chcesz kupić oświetlenie osobiste latarkę to tylko tutaj http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/WIDOCZNOSC-PO-ZMIERZCHU%2COSWIETLENIE-OSOBISTE%2CLATARKI%2CCZOLOWKI/65. Bardzo dobry sklep, działa już długo, dobrzy producenci, nigdy się nie zawiodłem.

yetisize

Posty: 13

 
Świetnie dopasowujące się są kaski snowboardowe alpina, w nich czuje się człowiek jakby nic nie miał na głowie, pełen komfort. Tak więc ze własnej strony polecam tę właśnie markę, jest sprawdzona od lat na rynku.

frycek56

Posty: 17

 
Jeśli wybieracie się na jakąś morską lub deszczową wyprawę to najlepiej wyposażcie się w wodoodporne worki żeglarskie są najlepsze, przede wszystkim lekkie, nie jak inne torby, plecaki itp. na stronie tego sklepu znalazłem naprawdę coś fajnego dla siebie. Polecam przejrzeć jego ofertę, bo są tu renomowani producenci. Pozdrawiam.

jkiolek56

Posty: 16

 
A my z rodzinką na wypad pod namiot kupiliśmy sobie wodoodporne plecaki żeglarskie. Nic w nich nie przemaka, wszystko się mieści, nie są ciężkie. Te cechy plecaczków najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom a raczej wypadu pod namiot i dlatego wybraliśmy właśnie je:) Proponujemy je właściwie na każdy wyjazd, bo nigdy nie wiadomo, co może nam się przytrafić.

Krzychoo

Posty: 24

 
Najlepsze kaski narciarskie to alpina. Mam taki i swojemu dziecku też taki nabyłam. Nie działamy na nartach od wczoraj, zatem dobrze wiemy, co porządne. Alpina jest najlepsza.

dermawer

Posty: 19

 
Osobiście na takie wyjazdy polecam wodoodporne worki żeglarskie. Po pierwsze są lekkie, można do nich wiele spakować, a po wypakowaniu złożyć i nie zajmują wiele miejsca. Kocham morskie wyprawy, tylko, że jak wiadomo na takie rzeczy człowiekowi albo brakuje czasu albo po prostu pieniędzy. Mam nadzieję, że pomogłem:)

lary0071

Posty: 22

 
Też będę musiała skorzystać z tej oferty, takie sakwy wodoodporne jak widać to najlepsze rozwiązanie nawet na zwykłą szkolną wycieczkę dla dziecka. Oferta w tym sklepie pod względem cenowym jest niczego sobie.

Adam74022

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture