picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pływanie legnica, szukam

pływanie legnica, szukam

Czy szkoła pływania w Legnicy to dobre miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

wer5555

Posty: 1

 
U nas moja żona umie pływać, niemniej jednak ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

werADER

Posty: 13

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Max_fotooo

Posty: 6

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

zbychuuu

Posty: 9

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zaspokojony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

Jasio234

Posty: 3

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście niezwykle zadowolony. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, zatem nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

stopiw7

Posty: 6

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Nie przepadam za wodą, natomiast faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, natomiast jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

juron

Posty: 6

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Klara323

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture