picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

integracja mazury

integracja mazury

Szukam kontaktów do firm potrafiących zaplanować od podstaw imprezy integracyjne, ciekawe, z wyżywieniem, noclegiem, w profesjonalnych warunkach. Czy wiecie Państwo do kogo się odwołać?

chchiyan

Posty: 19

 
Samodzielnie nie masz szans niczego zorganizować na Mazurach, szczególnie w sezonie. Teraz jeszcze kilka wolnych terminów ma blumania.pl i mogą ci od podstaw zaplanować regaty żeglarskie. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja od nudnego żeglowania, z którego nic nigdy nie wynika :) Blumania ma też najlepsze ośrodki wypoczynkowe i długą tradycję turystyki wodnej. Ja bym na twoim miejscu rzucił do pracowników ankietę z kilkoma pomysłami. U nas w firmie zawsze się sprawdza.

MarioBei

Posty: 20

 
Już trzeci rok z pracownikami wybieramy się na regaty żeglarskie z blumania.pl. Mamy specjalny fundusz, księgowa dba o optymalizację kosztów. Wskazana firma daje wyśmienite zakwaterowanie, dobre jedzenie, regaty żeglarskie, biesiady, rajdy rowerowe, sporo konkursów. Można dopracować opcję indywidualnie, co jest zbawienne w wydatkach. Ogólnie polecam. Nie znajdziesz prawdopodobnie lepszej i przede wszystkim bezpieczniejszej opcji.

nemiasty

Posty: 11

 
U mnie w firmie praktycznie zawsze jeździmy na regaty, gdzie każdy nosi firmowe czapeczki, koszulki, wszędzie są loga marki. Moim zdaniem spoko opcja, bo się w kosztach zwraca i nie ma takiego spięcia. Luźniejsza atmosfera się robi.

apepsi1983

Posty: 40

 
U mnie od dwóch lat firma organizuje imprezy integracyjne na Mazurach i nikt się nie zwolnił, chociaż u konkurencji często są lepsze stawki. Zespół się jednak zgrał, a w pracy jest perfekcyjna atmosfera.

Freakster89

Posty: 19

 
Miałem przyjemność uczestniczenia w regatach żeglarskich organizowanych przez blumania.pl. Dostaliśmy ratownicze zabezpieczenia, moja załoga przeszła szkolenie podstawowe, jacht był super zwinny. Jest duża różnica między regatami, a samym żeglowaniem. Regaty są dynamiczne, żeglowanie nudne dla większości osób, więc sam sobie odpowiedz na pytanie, co jest lepsze.

vokalek

Posty: 18

 
Lepiej zobacz, co pracownicy myślą o takiej formie integracji. Czasami jest duże zniechęcenie. Jeżeli już wynajmiesz jakąś firmę niech jej pracownicy przekonają twój zespół do atrakcji. Uwierz, że to działa.

Tomaszek22

Posty: 24

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture