picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

botox Gdynia, proszę o pomoc

botox Gdynia, proszę o pomoc

Mam problemy skórne i potrzebny mi kosmetolog z Gdyni, bo nie chce zbyt daleko jeździć. Znacie jakiegoś specjalistę?

Hunka

Posty: 1

 
U mnie endermologia w Gdyni bardzo pomogła. Byłam w jednej z klinik, która się bardzo dobrze na tym znała i faktycznie zdziałali cuda, jeśli chodzi o cellulit na moim ciele.

AleBulaa

Posty: 7

 
U mnie kosmetolog z Gdyni odnalazł dużo chorób, o których nawet nie wiedziałam. Byłam w klinice https://www.klinika-imagine.pl i Wam również polecam u nich wizytę.

TomekK

Posty: 2

 
Gdyby nie kosmetolog z Gdyni to do tej pory walczyłabym z trądzikiem na swojej twarzy. Na szczęście to już przeszłość, dlatego polecam wszystkim wizytę u specjalisty.

yetisize

Posty: 6

 
Problemy z trądzikiem mam też od wielu lat. Na szczęście kosmetolog wiedział jak walczyć z trądzikiem w Gdyni i chętnie mi pomógł. Były różne preparaty, ale był również wspomniany laser i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów końcowych, jakie uzyskałam.

Jasio234

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to medycyna estetyczna dzisiaj jest o sporo niezwyklej bezpieczna niż lata temu. Dawniej był tylko botoks, niemniej jednak dzisiaj jest tego wszystkiego o sporo wiecej. Jeszcze z takich zabiegów nie korzystałam, niemniej jednak mam cel.

Jasio234

Posty: 3

 
Wybór różnych zabiegów daje nam praktycznie nieograniczone możliwości. Każda i każdy z nas znajdzie coś interesującego. Panowie równie wielokrotnie jak panie wykonują zabiegi.

Ptaszyna

Posty: 6

 
U mnie endermologia w Gdyni bardzo pomogła. Byłam w jednej z klinik, która się bardzo dobrze na tym znała i faktycznie wskórali cuda, jeżeli chodzi o cellulit na moim ciele.

irecki67

Posty: 12

 
Zabiegi trzeba konsultować. To nie jest tak, że sobie coś wymyślamy i chcemy to zmienić. Trzeba pójść do specjalisty, który sprawdzi, co da się zrobić u nas. Często mamy przeciwwskazania i nikt poważny nie będzie chciał nam przeprowadzić nawet bardzo prostego zabiegu. Warto, zatem na początek zapisać się na konsultacje w klinice.

Klara323

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture