picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Serwis laptopów Asus, polecicie firmę ?

Serwis laptopów Asus, polecicie firmę ?

Pilnie potrzebuję odszukać dobry profesjonalny serwis laptopów HP. Miałem już styczność z mega pseudofachowcami, więc liczę od was na skuteczną pomoc :)

qwuster

Posty: 9

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z faktycznie konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, ale przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko specjalistom.

Accoun44

Posty: 22

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy inaczej. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bo potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

labuh

Posty: 14

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie pozyskałem 12 miesięcy. Mam pewność, iż wszystko jest ok. Drobne serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

Bienkus

Posty: 17

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, bo sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, że to może być konkretny błąd z mojej strony.

dobres34

Posty: 8

 
Sam miałem problem ze znalezieniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali problem i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można kupić usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

Klaudi

Posty: 13

 
Mnie nie przydarzyła się żadna głupia i kosztowna historia. Znalazłem serwis laptopów Toshiba w sieci, ale dobrze przewertowałem opinie o nim. Poza tym, jak dzwonisz masz już pewne zdanie na temat gości. Umieją albo nie umieją odpowiedzieć ci na pytanie. Niekiedy jest konkretna żenada, takie serwisy nie powinny istnieć. No ale to od nas klientów zależy, czy dobrze wybierzemy.

kuBawodzu

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture