picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Skuteczne filtry prywatyzujące 3M

Skuteczne filtry prywatyzujące 3M

Hej.

Szukam godnego polecenia filtra prywatyzującego, który zastosuję w moim laptopie z ekranem LED.

Co jest warte uwagi?

CzarnyBlant

Posty: 13

 
Cześć.

Niedawno miałem problem z wyborem odpowiednich filtrów prywatyzujących, o których zakup zabiegali moi podwładni. Musiałem dopasować je do wielkości i typu ekranu, ale na szczęście poradziłem sobie ze wszystkim.

Asd7

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Jako właściciel firmy wielokrotnie przygotowuję poufne dokumenty, pracuję na rachunku bankowym firmy, jednak moi współpracownicy przy odrobinie chęci mogliby zajrzeć do mojego komputera. Chcąc tego uniknąć kupiłem filtry prywatyzujące dla wszystkich.

Nie żałuję!

Budowlanic23

Posty: 16

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, że nie znalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Teraz też jestem zadowolony.

Fajae

Posty: 22

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W dużej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku znalazłem jednak rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę śmiało polecić.

Adioss3

Posty: 21

 
Cześć.

Przedmiotem mojego zainteresowania były ostatnimi czasy filtry prywatyzujące 3M, wśród których zauważyłem dość szeroki wybór.

Postanowiłem skorzystać z oferty http://www.filtryprywatyzujace.pl i nie zawiodłem się, albowiem firmę cechuje fachowa obsługa i szybka dostawa, a zarazem indywidualne podejście, choć moje zamówienie było niewielkie.

Bienkus

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Zarówno w firmie, jak i podczas korzystania z laptopa w komunikacji miejskiej i pociągach brakowało mi prywatności. Dopiero kolega po fachu uświadomił mnie, że istnieją filtry prywatyzujące, które ograniczą kąt widzenia z ekranu mojego komputera. Zastosowałem taki produkt i jest genialny.

Shasio

Posty: 23

 
Hejka. Niedawno zdawało mi się, że nic nie poradzę na to, iż podczas wizyty w restauracji inni goście zaglądają do danych, jakie ustalam ze współpracownikiem lub partnerem biznesowym. Do czasu, gdy młodszy brat wspomniał mi, że istnieją filtry prywatyzujące.

Nie mogę się nadziwić, że uprzednio z nich nie korzystałem.

Miernnn34

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, ale zawsze wydawało mi się, że mogę go zastosować tylko na nowoczesnych monitorach. Nic bardziej mylnego, bo ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Freakster89

Posty: 26

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture