picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

testy tabletów, znacie ?

testy tabletów, znacie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu jakiegoś fajnego porównania modeli tableta. Potrzebna mi jakaś rzetelna strona.

okrzemek

Posty: 4

 
http://www.itablety.pl to strona z artykułami o tabletach. Poza tym to świetne miejsce, jeśli chodzi o porównanie cen i modeli. Mnie pomogła. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tak rzetelne miejsce w sieci. Dzięki tym informacjom mój upragniony zakup w końcu się udał.

wisła1905

Posty: 10

 
Mnie potrzebny jest tani tablet do oglądania filmów. To chyba musi być coś lepszego? Nie wiem, co wybrać :( Może macie jakiś pomysł? Może polecacie jakiś fajny niedrogi model, który sprawdzi się do tego zadania. Być może córka, będzie potrzebowała do nauki. Chodzi o aplikacje na przykład do nauki języka angielskiego.

saradonin

Posty: 23

 
Wszystko zależy, jaki tablet jest ci niezbędny. Musisz określić, do czego ci się przyda. To zdecydowanie dobry pierwszy krok ;) Potem możesz skorzystać z rzetelnego narzędzia, jakim jest porównywarka. Myślę, iż na bank znajdziesz coś taniego. Teraz sprzęt jest także niezwykle częstokroć w promocjach.

xacti

Posty: 5

 
Na rynku masz przeróżne tablety. Porównywarka cen pozwoli ci nie tylko sprawdzić wydatek, ale też poczytać o urządzeniach. Zanim się kupi urządzenie, bardzo istotne jest zapoznanie się z testami.

namok

Posty: 9

 
Skorzystaj z promocji na tablety. Ja szukałem do tej pory, aż w końcu udało mi się upolować coś super. To prawda, iż można sięgnąć z porównywarek, albowiem to świetne narzędzia. Sprawdzisz ceny i poza tym dowiesz się na temat urządzeń.

bartek33

Posty: 13

 
Muszę dodać, że porównywarka tabletów to również szczególna pomoc, ponieważ można znaleźć tam opinie użytkowników sprzętu. Nie ma to, jak dowiedzieć się o tablecie z pierwszej ręki. Reklama zawsze zostanie reklamą i w niej zawsze produkt będzie super. Od tego są porównania i opinie, aby to sprawdzić :D

Miernnn34

Posty: 19

 
Szczególna pomoc to właśnie recenzje o tablecie. Gdyby nie to, że skorzystałem z takich w kilku rzetelnych miejscach, nie miałbym pojęcia, na co zwrócić uwagę. Tak miałem dostęp do fajnych opisów, a przede wszystkim dokładnych testów. Ostatecznie podjąłem decyzję szybko, ponieważ miałem wiedzę. Porównałem ceny i już :)

namok

Posty: 9

 
Mnie też przydałoby się zapoznać z jakimiś rzetelnymi testami tabletów. Myślę, że jak już zacznę takich szukać, to coś znajdę. Jeśli jednak macie coś szczególnego do polecenia, to czekam i dziękuję.

Black_Riot

Posty: 11

 
Maluchom tablet nie jest niezbędny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas rzeczywiście im się przydaje i można wówczas szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę zakupić dobry sprzęt.

labuh

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture