picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jakie kursy komputerowe w Warszawie polecacie?

Jakie kursy komputerowe w Warszawie polecacie?

Witajcie forumowicze! Chciałbym spytać, bądź wiecie może gdzie obecnie warto zapisać się na kurs komputerowy? Chodzi mi o takie miejsce, gdzie faktycznie można się nauczyć robienia wykresów w excelu i prowadzenia baz danych na wyśmienitym poziomie:) Z góry dzięki za odpowiedź!

Hezis

Posty: 25

 
Dobry dzień wszystkim! Ja projektowania stron uczyłem się najpierw w domu sam, potem na studiach, a ostatnio u zawodowców ze szkoły kursy komputerowe we Warszawie. HTML oraz CSS rozpykałem dzięki nim na cząstki elementarne, więc serdecznie polecam:)

usek

Posty: 21

 
No ogólnie to ofert nie brakuje powiem wam. Jak się wpisze w google to w cholerę kursów komputerowych wyskoczy. Ja tam zaufałem opinii ludzi z firmy i zapisałem się na kurs. Akurat potrzebowałem podszkolić się z excela, ale mają też inne kierunki. Na przykład uczą obracać się w Joomla, HTML, PHPie i innych.

Bryzyt1

Posty: 29

 
Siemka! Właśnie też szukałem ostatnio jakiś sensownych warsztatów z joomla. Trafiłem na troszkę fajnych miejsc, pomiędzy innymi na ich stronie firmowej. Można się zapisać online. Cena fajna, lecz ważniejsze, że prowadzą to ludzie ogarnięci w tej tematyce.

Fajae

Posty: 22

 
Co do kursów z MS SQL to mogę polecić stronę. Zatrudniają osób, jacy mają duże doświadczenie w tym temacie i co najistotniejsze potrafią się tą wiedzą podzielić z kursantami. Absolutnie każdy może to załapać na porządnym poziomie. Skoro ja się nauczyłem i pracuję z SQL na luzaku to każdy załapie :)

Thaniell

Posty: 23

 
Dobry dzień wszystkim! Ja projektowania stron uczyłem się najpierw w domu sam, później na studiach, a ostatnio u zawodowców ze szkoły kursy komputerowe we Warszawie. HTML oraz CSS rozpykałem dzięki nim na cząstki elementarne, więc serdecznie polecam:)

mokwas

Posty: 22

 
Witam w ten jakże piękny dzień :) O ile szukacie takiego kompleksowego szkolenia z worda, takiego absolutnie dla każdego, to całkiem nieźle to wygląda na kurs excel warszawa. Ja tam byłem, moi znajomi tam się zapisują. Generalnie trzymają poziom. Rzeczywiście uczą, a nie tylko udają, iż uczą:P Tak jak to na studiach wygląda:P Profesorowie udają, iż uczą, a studenci udają, iż coś wiedzą:)

Krasny

Posty: 34

 
Komputerowe kursy z worda, powerpointa, excela, visual basic organizuje stronka firmowa. Oferta wszechstronna, co jest fajne, bo w jednym miejscu można ogarnąć całą informatykę praktycznie :) Jeden kurs skończyłem dziś idę na następny. Niezwykle mi się to przyda w pracy.

NowaBB

Posty: 19

 
Witam w ten jakże piękny dzień :) Jeśli szukacie takiego kompleksowego szkolenia z worda, takiego absolutnie dla każdego, to całkiem nieźle to wygląda na kurs excel warszawa na kursy-komputerowe.com. Ja tam byłem, moi znajomi tam się zapisują. Generalnie trzymają poziom. Naprawdę uczą, a nie tylko udają, iż uczą:P Tak jak to na studiach wygląda:P Profesorowie udają, iż uczą, a studenci udają, iż coś wiedzą:)

ewu1u01

Posty: 26

 
Wiele się nauczyłem na kursach z Linuxa, jakie organizuje portal kursy komputerowe warszawa na kursy-komputerowe.com, więc mogę ich polecić z całego serca. Podoba mi się, że pracuje się tutaj na pełnych obrotach, dzięki czemu naprawdę zyskuje się nie tylko papierek, ale rzeczywiste umiejętności.

PaweL

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture