picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

naszyjnik z pereł, szukam sklepu

naszyjnik z pereł, szukam sklepu

Na ślub potrzebuje niezwykle oryginalnego naszyjnika z perłami. Perły mają być naturalne, w miarę olbrzymie. Polecacie mi sklep, który sprzedaje takie naszyjniki? Cena nie jest akurat najważniejszym kryterium w tym wypadku.

Nagórę44

Posty: 1

 
Widziałam gdzieś bardzo duży wybór kolczyków z perłami. Oczywiście mówię tutaj o oryginalnych perłach. Dużo przeglądam Internet i teraz nie wiem gdzie to było. Przejrzeć jeszcze raz i jeśli trafię na ten sklep internetowy to dam znać. Mieli tam duży wybór innego biżuterii, dlatego na pewno warto do nich zajrzeć.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Szczerze mówiąc nie wiem, co jest teraz modne, bowiem ja mam tak dużą kolekcje biżuterii ze srebra, że nic nie kupuje od lat. Pewnie moda wraca, dlatego to, co posiadam jeszcze się do czegoś mi przyda. Lubię srebro, dlatego zawsze mamy przygotowaną biżuterię dla siebie.

nemiasty

Posty: 11

 
Wczoraj dotarły do mnie piękne kolczyki z perłami, które zamówiłam https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna-kolczyki. Bałam się trochę zamawiać przez Internet, ale nie było, czego. Są piękne i bardzo dobrze wykonane.

roudee

Posty: 3

 
Mnie odpowiada w biżuterii srebrne jej cena. Można tanio kupić ciekawe wzory. Złoto bardziej kojarzy mi się z babciami, a mnie do tego jeszcze daleko. Nie znoszę żółtego złota, dlatego nie chciałabym takiej biżuterii. Według mnie srebro jest takie bardziej subtelne.

franklinek-00

Posty: 9

 
Ofert faktycznie w internecie jest bardzo duża. Sklepy prześcigają się w tworzeniu tego, co bardzo oryginalne. My tego oczekujemy, a oni to tworzą. Od lat korzystam tylko z ofert, które udaje mi się znaleźć w internecie.

labuh

Posty: 3

 
Mnie się zawsze marzyły perły, niemniej jednak jakoś nigdy nie było mnie na nie stać. Teraz nie mam okazji żeby taki naszyjnik z pereł założyć. Widziałam w sklepie, że ceny są niskie. Myślałam, że takie perły naturalne kosztują niezwykle mnóstwo.

HalskiPol

Posty: 3

 
Internet to najlepsze miejsce na zakup biżuterii srebrnej. Jest mnóstwo ciekawych wzorów, dlatego można w indywidualny sposób coś pod siebie dopasować.

extremeboy

Posty: 11

 
Mam całą kolekcje broszek srebrnych i jeśli znajduje nowy wzór to zawsze ją kupuje. Tak naprawdę taka biżuterie ze srebra to nie tylko ozdoba, ale również inwestycja. Moje dzieci kiedyś będą miały z tego korzyści, dlatego warto inwestować w taką biżuterię.

edziu

Posty: 9

 
Mam tylko pierścionki ze srebra. Lubię je, albowiem nie są wiele warte, nikt mi ich nie ukradnie. Nie lubię świecić na ulicach dużą ilością biżuterii, albowiem nie ma, co kusić losu.

TomekK

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture