picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

producent osświetlenia

producent osświetlenia

Myślę nad rozpoczęciem działalności związanej z oświetleniem, nad własnym sklepem internetowym. Wstępnie mam już kilka kontaktów z producentami, ale oczywiście formuła dropshipping mnie tylko interesuje, dlatego ciągle szukam nowych obszarów rozwoju.

Eleg234

Posty: 1

 
Jak chcesz pracować z domu to nie ma lepszego startu od dropshippingu, a wiadomo, co się teraz dzieje w gospodarce. Ludzie cały czas szukają nowych alternatyw. No i nie musisz się wiązać umową na wynajem powierzchni magazynowej, a to sporo zmienia w komforcie prowadzenia biznesu.

Klarka45

Posty: 14

 
Wykończeniówka mocno do góry w ostatnim roku, deweloperzy, oświetlenie też, więc opłacalny rynek. Myślę, że w kolejnych latach to się specjalnie nie zmieni.

Łukasz Z

Posty: 11

 
Warto z nimi współpracować http://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Najlepsi na rynku oświetleniowym, a jakby reklamacja wystąpiła to zawsze na korzyść klienta rozpatrywana. Nie ma tak, że zaraz dowalą jakimiś przepisami, regulaminami, nie. Raz lampa pobita była to normalnie zamienili i odebrali pobitą. Wiadomo, że kurierzy czasami nie zachowują klasy, ale jak masz dobre relacje reklamacyjne to można bez stresu funkcjonować, nawet właśnie w dropshippingu. Polecam, bo na kryzysach się właśnie człowiek przekonuje, co działa. Przetestuj.

ewu1u01

Posty: 8

 
Ciekawe rozwiązanie. Właśnie zacząłem testować i bardzo dziękuję za rozbudowany komentarz.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Myślę, że jednoznacznie dropshipping równoważy się z jakościowym produktem i obsługą posprzedażową. Jak się zaczynają jakieś kombinacje to lepiej zrezygnować.

ktośśś3

Posty: 25

 
Mnie nie stać na utrzymanie nawet małego magazynu. Ceny w większych miastach to absurd i to totalny, więc dropshipping to już właściwie jedyna metoda na sprzedaż w normalnych warunkach.

namok

Posty: 8

 
W dropshippingu skupiasz się na sprzedaży, więc rozwiązanie idealne dla urodzonych handlowców. Przetestować zawsze można, bo właściwie bez ryzyka.

zenek744

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture