picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

body dziecięce, poszukuję sklepu

body dziecięce, poszukuję sklepu

Poszukuje sklepu internetowego, który wykona mi nadruk mam już roczek na bodach dziecka. Winna to być doświadczona robota.

Bienkus

Posty: 1

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, lecz szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, albowiem jeszcze tego nie rozumie, lecz jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, albowiem cena za takie body była naprawdę niesłychanie przystępna, zatem opłacało się je zamawiać.

Klarka45

Posty: 14

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, iż wiem, iż są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

labuh

Posty: 2

 
Ofert jak zawsze jest bardzo dużo. Można bez problemów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również kolor i oczywiście napis, jaki ma się na bodach znaleźć. Ceny są za takie body naprawdę niskie.

pawel253

Posty: 3

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to niezmiernie podoba, wobec tego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, jaka jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest niezmiernie ważne. Ważniejsze niż niskie ceny.

Oct714

Posty: 6

 
Sklep z bodami dziecięcymi można odnaleźć na https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i należałoby to zbadać. Do wyboru są różne body, wobec tego każdy coś dopasuje.

aGamelo

Posty: 2

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture