picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szafa warsztatowa producent, poszukuję!

szafa warsztatowa producent, poszukuję!

Chciałbym nawiązać kontakt z producentem mebli warsztatowych, bo zależy mi na składaniu większych zamówień. Znacie kogoś takiego?

Hunka

Posty: 1

 
Zamówiłem wiszące szafki warsztatowe metalowe w firmie https://www.chudmet.pl/produkty/szafki-wiszace/. Na razie jeszcze nic nie dostałem, bowiem czekam aż wszystko przygotują, ale jak tylko towar dotrze to od razu dam Wam znać jak to wygląda. Skusiłem się tym, iż to Polska firma, która ma niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Wszystko wydaje się być na niezmiernie wysokim poziomie.

czesiekk

Posty: 9

 
Dzisiaj zamówić można wszystko nawet, jeśli chcemy mieć tylko pojedyncze sztuki. Dla producenta nie ma to większego znaczenia. Każdy klient się przecież dla nich liczy.

sawas

Posty: 5

 
Wybierając ofertę od znanego producenta wiemy, iż taka firma zadba o nas. Zrobią to, wobec tego iż chcą mieć kolejnego zadowolonego klienta. Można to wykorzystać i próbować negocjować ceny i warunki współpracy. Wtedy będzie można jeszcze więcej na tym dla siebie zyskać.

korasek

Posty: 4

 
U producenta mebli warsztatowych mamy różne oferty. Można zamówić szafki wiszące, ale można również mieć szafy stojące. Największy wybór jest stołów, które można dopasować wielkością i wyposażeniem. Trochę czasu mi zajęło zanim dla siebie coś zamówiłem, ale wiem, że to było warte każdej złotówki, którą wydałem.

Marioleczka 

Posty: 4

 
Znajomy prowadzi warsztat stolarski i producent stołów warsztatowych dostarczył mu wszystko. Nie zapłacił dużo, ale ma za to solidnie wykonane stoły, dlatego może na nich pracować. Od wielu lat do niego chodzę i są jak nowe.

cinto

Posty: 8

 
Mam szafę warsztatową metalową z jednymi drzwiami. Nie zapłaciłem dużo i dopasowałem się kolor do własnych wymagań. Akurat ta szafa idealnie komponowała się w warsztacie i jej brakowało. Ma trzy bardzo pojemne półki, dlatego warto było na nią wydawać swoje pieniądze. Producent dał mi bardzo dobrą cenę.

esdoen1

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture