picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

moja kawiarnia hack, jaki adres?

moja kawiarnia hack, jaki adres?

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bowiem nie wiem? To oznacza wiem, iż można, lecz nie za niezmiernie wiem jak się za to wszystko zabrać?

kerad17

Posty: 1

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi sporo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy sporo nowych przepisów, jakie znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można sporo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

pawel253

Posty: 7

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

artoor

Posty: 26

 
Gier jest niezmiernie wiele, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo lepsze efekty własnej pracy.

fiser56

Posty: 23

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Fifczak90

Posty: 25

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odnaleźć mnóstwo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

gregBard

Posty: 5

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za niesłychanie mi szło. Może, zatem że nie mam zbyt mnóstwo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Adnidaaw

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednak zbadać dokładniej.

Grabow12

Posty: 3

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

090913123

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture