picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dom z bali koszt, szukam!

dom z bali koszt, szukam!

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy należałoby czy może szukać czegoś innego?

PaweL

Posty: 1

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

ali.ktoś

Posty: 2

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo propozycja jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, natomiast są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod swoje wymagania.

Bobek1200

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

Dosti

Posty: 27

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

namok

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wówczas prościej będzie coś pod swoje żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Black_Riot

Posty: 6

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

juron

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Dosti

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture